Ewelina Półtorak
Redaktor

Perfekcyjna Pani Domu, Idealna Mama, Zajebista Żona i Kochanka, Spełniona Zawodowo Pani Elektroradiolog, Wieczna Studentka, Skromna i Normalna Dziewczyna z Radomia. Kocham sport i koty. Totalna amatorka na siłowni. Całe życie na diecie! Uwielbiam to co robię. Więcej o mnie na: www.4mybody.pl

Honorata Dyjasek
Redaktor naczelna

pomysłodawczyni i współorganizatorka ogólnopolskiej akcji charytatywnej Zwierzaki Pocieszaki. Redaktor naczelna portalu dla kobiet VitWoman.pl oraz radomskiego portalu rozrywkowego HelloRadom.pl. Laureatka plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu 2016 organizowanego przez magazyn ludzi sukcesu Law Business Quality. Pomysłodawczyni i organizatorka Radomskiego Plebiscytu Blogowego. Zdobywczyni statuetki w Plebiscycie Prestiżowy Produkt Roku 2016 w kategorii Portal Kobiecy, organizowanym przez magazyn ludzi sukcesuLaw Business Quality. Posiadaczka zaszczytnego tytułu The Queen of Women for Women otrzymanego wraz ze statuetką i certyfikatem podczas gali Polish Business Queen.

Justyna Grzyb

Jest magistrem pielęgniarstwa, gdzie swoje powołanie do zawodu odnalazła na drodze kształcenia. Profesja ta pozwoliła jej na jeszcze większe respektowanie ludzkiego prawa. W życiu kieruje się własnymi zasadami, które muszą być zgodne z jej własnym umysłem. Z natury jest energiczną indywidualistką. Musi wszystko wypowiedzieć i jeszcze więcej przeżyć. Lubi wyzwania i dążyć do wyznaczonych wcześniej celów. W swoim życiu znajduje również czas na podróżowanie po zakątkach naszego kraju. W dziale “STREFA MAMY” realizuje się, jako pasjonatka wszystkiego, co wiąże się z dziećmi: od mody po wystrój wnętrz dziecięcego pokoiku.

Marta Chotkowska

Absolwentka Psychologii Biznesu dla której profesjonalna obsługa klienta jest podstawą budowania pozytywnych relacji. Wychowana w kulcie pięknego ciała i dobrego jedzenia. Nieustannie dążę do perfekcji i podnoszenia jakości życia. W wolnej chwili zaszywam się w kuchni tworząc pyszne jedzenie. Uwielbiam jeść! Jako redaktor Strefy Kobiety zaprowadzę Cię w świat, w którym odkryjesz w sobie naturalne piękno, zainspiruję Cię do tworzenia nowych potraw oraz sprawię , że poczujesz się doskonale w swoim towarzystwie. Zostań tu koniecznie!
A jeśli masz jakieś pytania lub uwagi napisz do mnie; strefakobiety@helloradom.pl

Małgorzata Nowak

Młoda i energiczna kobieta dążąca do spełnienia na każdej płaszczyźnie życia. Z wykształcenia ekonomista , jednak jej pasją jest fotografia. To jej poświęca się w każdej wolnej chwili i to z nią wiąże swoją przyszłość. Uwielbia zatrzymywać wspomnienia na pięknych fotografiach. Wychowywana w licznej rodzinie , która jest dla niej najważniejsza. Za bliskimi wskoczy w ogień i pomoże w każdej sytuacji. Dział „Związek i uczucia” odda wszystko to czego sama nauczyła się w życiu i co zostało jej przekazane w trosce o drugiego człowieka. Dlatego jeśli szukasz wsparcia, miłości lub nie wiesz jak uwolnić się z toksycznego związku zostań tu ze mną! Postaram się sprostać twoim oczekiwaniom.